Знайдіть площу круга описаного навколо правильного трикутника зі стороною 6 см
- 16.11.2017 16:59
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
R=a(сторона трикутника)/ корінь з 3
R= 6/корінь з 3=6корінь з 3/3= 2корінь з 3
S=П*(2корынь з 3)^2= П * 12= 12П(см^2)
- 17.11.2017 06:07