У прямокутному трикутнику точка дотику вписаного кола ділить гіпотезу на відрізки 9 см та 6 см. Знайти площу трикутника.
- 16.03.2018 12:56
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
S=a*b
S=9*6=54
- 17.03.2018 11:41