В правильной четырехугольной призме диагональ боковой грани наклонена к плоскости основания под углом 30º. Найдите площадь полной поверхности призмы, если площадь основание равна 36².
- 06.08.2018 04:38
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Йдемо далі.
Діагональ бічної нахилена до основи під кудом 30 градусів, то за відношеннями у прямокутному трикутнику, висота призми дорівнює:
tg30 * 6 = 2 кореня з 3.,
множимо 6 на 2 кореня з 3 і маємо площу бічної сторони:
12 кор з 3 це площа бічної.
Повна площа бічних сторін = 4* 12 кор. з 3 = 48 кор. з 3.
Площа повної пов. = 2*36+48кор з 3
- 07.08.2018 02:26