Знайдіть значення m, при якому вектори а(2;-4;m) і b(3;-1,5) перпендикулярні
- 12.01.2017 08:25
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
а*в=0
(2;-4;m)*(3;-1,5)=0
6+4+5m=0
10=-5m
m=-2
- 13.01.2017 14:32