З точки , віддаленої від центра кола на 17 см , проведена дотична до кола . Довжина дотичної 15 см.Обчисти радіус кола
- 06.12.2016 22:47
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
R = √(17²-15²) = √((17-15)(17+15)) = √(2*32) = √64 = 8 см.
- 07.12.2016 03:47