Площа ромба дорівнює 24 см²,сторона більша від висоти на 2 см.Знайдіть периметер ромба.
- 13.08.2018 00:08
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1) составим уравнение:
x+(x+2)=24
2x=22
x=11
2) сторона это x+2=11+2=13
3)P=4a=4(13)=52
Ответ: 52 см
- 13.08.2018 09:36