Діагональ прямокутника дорівнює 30 см, а його сторони відносяться як 3:4. Знайдіть периметр прямокутника.
- 23.06.2017 12:13
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
(3х)²+(4х)²=30²;
9x²+16x²=900;
25x²=900;
x²=36;
x=6.
Таким образом, 3*6=18 (см) - одна сторона, 4*6=24 (см) - другая сторона.
Р=2(18+24)=2*42=84 (см).
Ответ: 84 см.
- 24.06.2017 21:38