Здравствуйте, нужна помощь:
Два кола радіусів 7 см і 2 см, які не мають спільних точок, мають спільну дотичну, що не перетинає відрізок, який сполучає їх центри. Знайдіть довжину спільної дотичної, якщо відстань між центрами кіл дорівнює 13 см.
- 22.08.2018 08:43
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Получим прямоугольный треугольник с катетами L и 7-2=5 см, и гипотенузой в 13 см.
По Пифагору находим L:
L = √(13²-5²) = √(169-25) = √= 12 см.
- 23.08.2018 10:30