Бічна сторона рівнобедреного трикутника більша від основи на 5см, ф його периметр дорівнює
40см. Знайти сторони трикутника
- 23.05.2017 21:19
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
x+5+x+5+x=40
3x+10=40
3x=30
x=10
Тогда боковая сторона равна 10+5=15.Проверяем 10+15+15=40.
- 24.05.2017 08:43