Знайдит сторони ривнобедриного трикутника якщо його пиримтр доривнюе 84см а бични сторони на 18см бильша за основу
- 05.09.2018 04:51
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
х+2*(х+18)=84
х+2х+36=84
3х=84-36
3х=48
х=16 основа
16+18=34 см бічна сторона
- 06.09.2018 03:51