Гострі куги двох прямокутних трикутників відповідно рівні. Гіпотенуза і катет одного трикутника дорівнюють 20 см і 16 см. Знайдіть периметр другого трикутника, якщо його гіпотенуза дорівнює 30 см.
- 06.08.2018 09:13
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Треугольники подобны. 30/20=3/2 коэффициент подобия
Р₂/Р₁=3/2, Р₂/48=3/2, Р₂=72
- 07.08.2018 12:45