Допоможіть будь ласочка із задачкою!!!
Сторона основи правильної трикутної призми дорівнює 8см. Обчисліть висоту призми , якщо площа її бічної поверхні дорівнює 48 см
- 26.01.2017 20:20
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
h=S/P=S/(3a)=48/(3·8)=2 см - это ответ
- 27.01.2017 08:20