Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 12 см а бічна сторона 18см визначте периметр подібного трикутника якщо його бічна сторона дорівнює 6см
- 08.10.2017 01:57
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
А це означає що його основа дорівнює 12:3=4(см) основа.
4+(6×2)=16(см) периметр подібного трикутника.
Відповідь: 16 см
- 09.10.2017 20:13