Периметр прямокутника дорівнює 108см.Знайти сторони прямокутника якщо одна з них на 20% меньшаза другу
- 21.12.2016 02:26
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
2(a+b)=108,
a+b=54, 20% от а =a/5
a+(a-a/5)=54, и всё.
- 22.12.2016 01:13