Знайдіть периметр квадрата, якщо довжина кола описаного навколо нього дорівнює 16П см
- 02.09.2016 00:31
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
R=16π/2π
R=8(см)
Rопис=а/√2
а=R√2=8√2(cм)
Р=4а
Р=4*8√2=32√2(см)
- 02.09.2016 14:48