Тең бүйірлі үшбұрыштың периметрі 4,9 дм-ге тең. Оның табаны бүйір қабырғасынан 1дм ұзын. Тең бүйірлі үшбұрыштың бүйір қабырғаларын табыңдар
- 27.06.2017 07:45
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
АВ=BC=x x+x+x+1=4,9
AC=x+1 3x=3,9
P=4.9 дм x=1,3
т/к: AB, BC =1,3 дм
Жауабы:1,3 дм
- 28.06.2017 06:34