Знайдіть довжину* найбільшої висоти трик зі сторонами 4 см ;13см; 15см
- 12.02.2017 02:26
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
A=4 см; b= 13 см; с==15 см; p=(a+b+c)/2=(4+13+15)/2=32/2=16см; S=a*h/2; h=2*S/a; h=2*√p*(p-a)*(p-b)*(p-c)/a; h=2*√16*(16-4)*(16-13)*(16-15)/4; h=√16*12*3/2=4*3=12 см; ответ: 12
- 13.02.2017 22:32