Знайдіть суміжні кути, якщо вони відносяться як 11:1
- 18.02.2017 15:08
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Якщо сумшжні кути відносяться як 11:1.То маємо рівняння.
11х+х=180°
12х=180°
х=180:12
х=15
Тепер підставляємо.
11·15=165°(один кут)
1·15=15°(другий кут)
- 19.02.2017 03:56