Дано трикутник зі сторонами 16 см,18 см і 26 см
Знайти медіану проведену до більшої сторони трикутника.
- 19.11.2016 19:03
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1/2*v(2*16^2+2*18^2-26^2)=1/2*v(512+648-676)=1/2*v484=1/2*22=11 см
Надеюсь правильно :)
- 20.11.2016 20:49