Знайдіть усі кути що утворилися в результаті перетину двох прямих якщо- бісектриса відтинає від одного з них кут 23 градуси
- 17.07.2018 07:07
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
23+23=46° Угол 1=углу 3=46° 360-(46°*2)= 360-92=268° Угол 2=углу 4=268:2=134° Ответ: 46°, 46°, 134°, 134°.
- 19.07.2018 19:01