Знайдіть кути,які утворюються при перетині двох прямих , якщо різниця двоз із зних дорівнює 64 градуси
- 14.06.2018 01:27
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
При перетині двох прямих утворюються вертикальні кути, сума яких дорівнює 180°. Нехай один з кутів х, тоді другий буде х+64. Якщо їх сума 180°, складемо і розв'яжемо рівняння: х+х+64= 180 2х= 116 х= 58°. (Менший кут) Тоді другий кут буде або 58+64=122 Або 180-58=122°
- 15.06.2018 19:03