Знайдіть кути ромба, якщо його сторона утворює з діагоналями кути, що відносяться як 7 : 8
Будь ласка , дуже прошу )
- 04.06.2018 03:57
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Рівняння х+7+х+8+х+х=180 градусов
4х+15=180
4х=180-15
4х=165
х=165:4
х=41
- 05.06.2018 02:26