Периметр паралелограма дорівнює 56 см. знайдіть сторони паралелограма, якщо один з них на 6 см. Більше за другу
- 15.01.2017 17:21
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1) 56:2=28(см)-сумма сторон
2) (28-6):2=11(см)-одна сторона
3) 11+6=17(см)-другая сторона
- 16.01.2017 23:03