Знайдіть сторони чотирикутника, якщо одна з них на 2 см більша за другу, на 6 см менша від третьої, у 3 рази менша від четвертої, а периметр дорівнює 64 см
- 05.01.2018 07:25
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Тількищо сам це зробив
ABCD-чотирикутник
Р=64 см
AB=X
DC=X-2
CD=X+6
AC+3X
X+X-2+X+6+3X=64
6X+4=64
6X=60
X=10
AB=10CM
DC=8CM
CD=16CM
AC=30CM
- 06.01.2018 09:30