Основа прямої трикутної призми - прямокутний трикутник з катетом 5см і гіпотенузою 13см. Висота призми - 8 см. Знайдіть площу повної поверхні призми.
- 10.09.2018 20:59
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Обчислимо другий катет основи призми.
b²= с²-а²=13²-5²=169-25=144;
b=√144=12 см.
Обчислимо площу основи призми S=0,5·а·b=0,5·5·12=30 см².
Обчислимо об'єм призми V=30·8=240 см³
Відповідь: 240 см³
- 11.09.2018 19:05