Площа прямокутника доршвнює 21 см. Знайдіть сторони прямокутника, якщо одна з них на 4 см більша за другу
- 16.08.2018 15:53
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
X-меньшая сторона прямоугольника, (х+4)- большая ,
х(х+4)=21, х²+4х-21=0, х12= (-4+-√(16+84)/2=(-4+-10)/2, отрицательный корень нас не устраивает, х=(-4+10)/2=3 - меньшая сторона, 3+4=7-большая
- 17.08.2018 17:26