Діагоналі рівнобічної трапеції ділять середню лінію на три рівні відрізки і є взаємно перпендикулярними. знайдіть площу трапеції, якщо її більша основа дорівнює 12.
- 12.09.2018 01:32
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
ABCD - трапеция. AD - большая основа. Если диагонали взаимоперпендикулярны, то средняя линия MN равна высоте. Рассмотрим ACD. KN - средняя линия. KN=2MK=12÷2=6 см. Тогда MN=3×6=18 см. S=h^2=MN^2=18^2=324 (см^2). Ответ: 324 см^2.
- 13.09.2018 18:02