Три кола попарно мають зовнішній дотик. Відрізки, які з’єднують їх центри, утворюють трикутник із сторонами 9 см, 10 см і 11 см. Знайдіть радіуси кіл.
- 17.10.2016 12:39
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
О1О2=r1+r2=9
O2O3=r2+r3=10
O1O3=r1+r3=11
---------------------------
2(r1+r2=r3)=30
r1+r2=r3=15
r3=15-9=6см
r1=15-10=5см
r2=15-11=4cv
- 19.10.2016 00:03