Довжина відрізка АВ=84 см.На відрізку дано точку М, що поділяє його на два відрізки,причому АМ менший за ВМ у 3 рази .Знайдіть довжину відрізка ВМ.
- 25.07.2017 05:18
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
АВ=АМ+МВ
АВ= 84 см
AM
уравнение:
х+3х=84
4х=84
х=21
АМ=21 см, МВ=21*3=63
ответ: ВМ=63 см
- 26.07.2017 14:17