Більша основа трапеції дорівнює 9. Знайдіть її меншу основу, якщо відстань між серединами діагоналей дорівнює 2
помогите пожалуйста
- 05.07.2018 14:06
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
АВСD - шукана трапеція, ВС - меньша основа, АD - більша основа. Діагоналі трапеції перетинають середню лінію і бічні сторони у точках К , М, N, Р; точки М і N -середини діагоналей АС і ВD відповідно.
Розглянемо ΔАВD: КN- середня лінія, дорівнює 9/2=4,5.
КМ=4,5-2=2,5 см.
ВС=2КМ=2·2,5=5 см.
- 06.07.2018 14:03