Продовження бічних сторін AB і CD трапеції ABCD перетинаються в точці М. Менша основа ВС трапеції 5 см, ВМ = 4 см, АВ = 16 см. Знайдіть більшу основу трапеції.
- 21.05.2018 22:32
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
ДВМС подібний ДАМД. (Пряма, паралельна стороні трикутника відтинає від нього подібний йому трикутник). Тоді ВМ:АМ=ВС:ПЕКЛО.
4:(4+16)=5:ад
АД=5*20/4=25
- 22.05.2018 16:17