Основы прямоугольной трапеции 3 и 7 ,а бОльшая боковая сторона 5. найдите площадь
- 17.12.2016 15:33
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Площа трапеції ((3+7)/2)*h , проведемо висоту трапеції, утвориться трикутник з однією відомою стороною (5), тоді знаходимо другу сторону 7-3=4. Отже з теореми піфагора h= корінь квадратний з 5^2 - 4^2=3. Тоді S=5*3=15
- 18.12.2016 16:39