Корпус жасаушысы 5см,радиус табаны 4см. корпус ауданның толық бетін атап.
- 12.06.2018 13:44
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1)Кешіріңіз, корпус емес конус
2)Конус табанының ауданы:Sт=pi R^2
Sт=4^2 *pi =16pi см^2
3)Конус бүйір бетінің ауданы:Sб=pi R L
Sб=4*5*pi=20 piсм^2
4)Конус толық бетінің ауданы:S.тол. =Sт+Sб
S.тол.=16pi+20pi=
=36pi см^2
- 13.06.2018 08:19