Бічне ребро прямої призми дорівнює 5 см в основі лежить прямокутний трикутник із катетами 3 см і 4 см . знайдіть площу бічної поверхні призми
- 12.03.2017 23:12
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Раз призма прямая, то ее боковые ребра перпендикулярны плоскости основания, т.е. боковое ребро - высота
Sбок = Росн · Н = (3 + 4 + 5)·5 = 12 · 5 = 60 (см²)
- 13.03.2017 16:22