У правильній трикутній призмі сторона основи 3см, а діагональ бічної грані 5см. Знайдіть площу бічної поверхні призми
- 27.03.2017 00:32
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Так як правильна призма, отже, AA1=BB1=СС1, {AA1;BB1;СС1}, перпендикулярній площині підстави (АВС) і трикутники ABC і A1B1C1-рівні рівносторонні трикутники. Розглянемо трикутник B1BC1: він прямокутний (кут В1=90 градусів) по теоремі Піфагора: BB1^2=BC1^2-B1C1^2=25-9=16, BB1=4 див. Ѕбок.=3SAA1BB1. SAA1BB1=AA1*AB=4*3=12 см^2. Ѕбок.=3*12=36 см^2.
- 28.03.2017 02:48