Об'єм правильної трикутної піраміди у якої сторона основи дорівнює 10 см а висота 5см
- 19.04.2017 20:53
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Об'єм піраміди рівний третині площі основи на висоту. Так як висота відома, необхідно знайти площу основи. В основі маємо рівносторонній трикутник, площа якого шукається за формулою:
S=√3/4*a²=100*√3/4=25√3(см²)
Отже об'єм рівний: V=hs/3=5*25√3/3=125√3/3(см³)
- 20.04.2017 18:35