Одна сторона прямоугольника равнам5 см диагональ 13 см найти площадь прямоуголь
- 22.06.2018 07:06
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Дано:
ABCD - прямокутник
АВ=5 см
АС - діагональ = 13 см
знайти: S
спочатку шукаємо другу сторону прямокутника за теоремою Піфагора
ВС²=АС²-АВ²=13²-5²=169-25=144; ВС=√144=12см
тепер множимо одну сторону на іншу
5·12=60см² - площа даного прямокутника
- 23.06.2018 04:05