Точка С – середина відрізка AB. Знайдіть координати точки А, якщо B(-2;3); C(1;4).
- 01.05.2017 18:11
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Оскільки точка с середина відрізка, то додавши координати кінців і поділивши на два будемо мати координати середини, тому складемо рівняння (х-2) поділити на 2=1 і (у+3) поділити на 2=4,звідки матимемо, що х-2=2 і у+3=8, далі х=4 і у=5.
відповідь: х=4, у=5.
- 02.05.2017 21:43