Основою піраміди є прямокутний трикутник з гострим кутом і гіпотенузою c. Кожна бічна грань нахилена до основи піраміди під кутом . Знайдіть бічну поверхню піраміди.
- 27.11.2016 19:27
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
ΔABC,
AC=c*cosα
BC=c*sinα
r=S/p,p=(AB+BC+AC)/2
Sосн=1/2*c*cosα*c*sinα=c²sin2α/4
p=ccosα+csinα+c=c(sinα+cosα+1)/2
r=2c²sin2α/4c(sinα+cosα+1)=csin2α/2(sinα+cosα+1)
SM=r/cosβ=csin2α/2(sinα+cosα+1)cosβ
Sбок=P*SM=c(sinα+cosα+1)*csin2α/2(sinα+cosα+1)cosβ=c²sin2α/2cosβ
Sпол=c²sin2α/4+c²sin2α/2sinβ=c²sin2α/4(1+2/sinβ)
- 28.11.2016 06:26