Твірна конуса дорівнює 5см, а діаметр його основи - 6см. Знайдіть об'єм конуса
- 10.08.2018 08:30
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Объём конуса V = (1/3)So*H.
So = πD²/4 = π*6²/4 = 36π/4 = 9π см².
Н = √(5² - (6/2)²) = √(25 - 9) = √16 = 4 см.
Тогда V = (1/3)*(9π)*4 = 12π см³.
- 11.08.2018 11:18