Радіус основи циліндра 3 см, а діагональ осьового перерізу утворює з площиною основи кут 60°. Знайдіть об'єм та площу бічної поверхні циліндра. Допоможіть будь ласка!
- 14.08.2017 07:00
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Осевое сечение прямоугольник со сторонами 2R и H
H=2R·tg60°=6·√3 см
V(цилиндра)=π·R²·H=π·3²·6√3=54π·√3 куб. см
S( бок. пов.)=2π·R·H=2π·3·6√3=36π√3 кв см
- 15.08.2017 13:22