З точки А до площини проведено дві похилі АВ і ВС, довжина яких 15 см і 20 см відповідно. Знайти відстань від точки А до площини, якщо проекції похилих на цю площину відносяться як 9:16.
- 09.01.2017 19:26
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
9/16=15/20=>
AK²=400-256x²
AK²=225-81x²
400-256x²=225-81x²
175x²=175
x²=1
x=1 или x=-1 –не подходит
AK²=225-81=144
AK=12 – перпендикуляр к (AKC)-плоскости.
- 01.01.1970 00:00