В прямоугодьной трапеции меньшее основание равно 8 см, большая боковая сторона 14см,а один из углов—150 градусов. Найдите площадь трапеции
- 10.10.2016 07:53
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Sосн=((а+в)*h)/2.
висота буде = меншій бічній стороні. з вершини С опустим перпендикуляр СК на сторону АД. у нас утворився трикутник СКД. якщо один з кутів 150,то інший буде 30. кут СДК=30 градусів. СК=1/2СД- властивість катета,що лежить проти 30 градусів. СК=7.
за т. Піфагора з трикутника СКД КД= 196-49=√147
S= ((8+√147)*3.5
- 11.10.2016 07:43