1.Андрій відповів на 30 запитань конкурсу "Кенгуру".Відомо,що він дав на 50% більше правильних відповідей ,ніж неправильних.На скільки запитань Андрій відповів правильно?
2.При діленні натурального числа x на 6тв остачі отримали 3.Чому дорівнює остача від ділення 3x на 6?
- 27.07.2017 00:29
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1. х = правильные ответы
х + 1/2х = 30
3/2х = 30
х = 30:3*2 = 20 ответов
2. Остаток — всё те же 3. потому что хоть х, хоть 3х — разницы нет, остаток будет один и тот же.
- 28.07.2017 21:33