Катети прямокутного трикутника выдносяться як 5:12,а його медіана проведена до гіпотинузи дорівнює 23 см. Знайти периметр трикутника
- 17.11.2017 12:41
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
(tg(a)=5/12
tga=sina/cosa=5/12
cos^2(a)=1/(1+tg^2(a)=1/(1+25/144)=144/169
cos^2(a)=144/169 => cos(a)=12/13
sina=tga*cosa=(5/12)*(12/13)=5/13 => sina=5/13
В треугольнике образованном высотй на гипотенузу sina=h/12
====>5/13=h/12 ==> h=60/13
Ответ:h=60/13
- 18.11.2017 12:54