З точки Р до прямої р проведено перпендикуляр РК і похилу РМ кут між якими 45 градусів. Знайдіть довжину похилої та її проекції якщо РК=37 самтиметрив
- 24.03.2018 00:16
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
В полученном треугольнике РКМ ∠Р=45°, ∠К=90°, значит ∠М=180-∠К-∠Р=45°
Т.к. ∠Р=∠М, то тр-к РКМ - равнобедренный, значит РК=МК=37 см
РМ²=РК²+МК²=1369+1369=2738
РМ=√2738≈52.33 см
- 25.03.2018 21:08