Яка з точок належить прямій у=х+3?
а)N(0;4); б)M(1;4); в)Р(2;3); г)К(-1;-4)
- 20.05.2018 01:55
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
У=х+3
N(0;4) 4=0+3 неверно, ⇒ N(0;4)∉y=x+3
M(1;4) 4=1+3 верно, ⇒ М(1;4)∈ у=х+3
Р(2;3) 3=2+3 неверно, ⇒ Р(2;3)∉у=х+3
К(-1;-4) -4=-1+3 неверно, ⇒К(-1;-4)∉у=х+3
- 21.05.2018 06:13