Катет прямокутного трикутника дорівнює 12 см, а його проекція на гіпотенузу 8 см. Знайдіть гіпотенузу
- 22.10.2016 11:49
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Квадрат катета прямокутного трикутника дорівнює добутку його проекції на гіпотенузу. Тобто: 12^2=8*гіпотенузу.
гіпотенуза=144/8=18см
- 23.10.2016 04:11