Один з гострих кутів прямокутного трикутника на 10градусів більший від другого.Знайдіть ці кути
- 19.12.2017 08:57
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
У прямокутному т-ку прямий кут завжди = 90 градусів.
Нехай, один з кутів = х, тоді інший = х+10. Тоді за сумою кутів т-ка (сума кутів т-ка = 180 градусів) складемо рівняння:
х+х+10=180-90
2х=180-90-10
2х=80
х=40 градусів (другий кут)
40+10=50 градусів (перший кут)
- 20.12.2017 08:37