Як знайты внутришний кут правыльного 12 кутныка
- 26.02.2017 22:46
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
внутрішній кут правильного многокутника=(кількість кутів-2)*180/кількість кутів=(12-2)*180/12=150
- 27.02.2017 15:04